Normaal gesproken zijn de kerstdagen een periode met familie, flink eten en (te) veel drinken.
Dat kan gezellig zijn. Of een moetje. Of een ramp.
Dit jaar is kerst anders dan anders. Minder bezoek en minder eten (?).
Hoe je kerst ook is: Prorun wenst je mooie dagen en we gunnen je vandaag nog wat mooie loopkilometers
Net als andere jaren, lopen wij overigens gewoon een rondje vandaag. Even niet praten, knikken, binnen zitten en eten, maar lekker met ons hoofd in de wind en rennen.
Loop jij vandaag ook (gewoon) een rondje hard?




TOOSKE
OOK 1E KERSTDAG 7 KM GELOPEN !!
RunHanRun.nl
Dit jaar niet, helaas, normaal wel. Maar ach, de 24e lekker gelopen, de 27e lekker gelopen en de 30e nog even een trailmarathon. 🙂
Maureen
Ja hoor, vrijdagochtend is vaste prik, dus ook eerste kerstdag 😉. En ongeacht waar ik de rest van de dag die heb ik het gevoel dat ik hem goed beginnen ben !
Harriette Foppen
Jazeker!
Omdat het toch een raar jaar is en weinig kan een prachtige duurloop gelopen met een vriend. Gelukkig mag met zijn tweetjes lopen nog wel.
Bjj Radio Kootwijk begonnen, veel zand, daarna de Hoog Buurlose hei meegepakt.
Na 31 km weer terug bij de auto.
Voor mij persoonlijk best Kerst ever, love to run!
Dominique
Ik werk ieder jaar met kerst (in de zorg). Ik plan vaak op het laatste moment afhankelijk hoe druk ik het heb gehad
Na het werk nog een half uurtje gelopen. Heerlijk lopen in de winter!
Ingeborg
Lekker 6 km in de regen gelopen. Weer wat calorietjes verbranden. Nooit spijt van als ik gelopen heb.
Klaas
1e KD rustig loopje van 12 km
2e KD lekker 20×200 met 100 m rustig, totaal 15 km, en idd kop in de wind!
Willy
Zeker.. 7km in de benen💪
Dirk Bakker
Vanmorgen lag iedereen nog op bed. Was lekker vroeg wakker. Hardloopschoenen aangedaan en 11 km hardgelopen. Wilde nog paar km meer. Maar had een lichte verkoudheid dus het zo maar gelaten. Heerlijk gewoon!!
John van de Langkruis
Ja vandaag een klein rondje gelopen . Mijn dochter wilde een paar spelletjes doen. Ik mocht niet te lang wegblijven.