Eten met Karen: Pompoenpap
Het koude weer stimuleerde Karen om weer eens oud recept erbij te pakken: Pompoenpap. Volgens Karen een echte, goed vullende, wintersepap!
Dit recept gebruik ik al heel lang, maar eerlijk gezegd had ik het een tijdje niet gegeten. Tot het van de week weer heerlijk winters koud werd en ik echt trek had in een warme winterse pap.
Dit recept komt van ‘Oerspronkelijk’ en telkens geef ik er mijn eigen draai aan en dat kun jij natuurlijk ook doen. Zo kun je het lekker variëren met de toppings. Je kunt er twee keer van eten want het vult enorm.
Ingrediënten:
– 1 zakje biologische pompoen blokjes
– 40 gram kokoscreme of 50 ml kokosmelk
– 3 eieren
-Beetje kaneel
Aan de slag
Kook de pompoenblokjes even 10 minuten.Prak met een vork de blokjes fijn. Zet de pompoen even terug op het vuur in een steelpannetje. Roer daar de kokoscreme of kokosmelk door en de drie eieren.
Blijf roeren tot er een stevige brei, (soort scrambled eggs) onstaat. Als laatste roer je er nog wat honing door.
Dan kun je het serveren in een ontbijt kommetje en aftoppen met wat je lekker vind. Denk hierbij aan o.a noten, rozijnen of kokosrasp. Ik deed er nog wat pompoenpitten bij en gehakte walnoten.
Eet smakelijk!




