Karen’s Kitchen: Bananen-Kokosbrood

Karen liet zich deze keer inspireren door ‘oude’bananen op haar fruitschaal. Het resultaat is wederom heel lekker en…gezond!

Ik had deze week een paar bananen op mijn fruitschaal liggen die nodig op moesten en besloot om daar bananenbrood van te maken. Het lijkt me lekker om er dan kokosmeel aan toe te voegen. 

Zoals ik al eens eerder vermeld heb over kokosmeel: het is glutenvrij, bevat proteine, vezels, vitamine C,  B1 en ijzer. Daarnaast is het laag in koolhydraten. Je kunt het kopen bij diverse natuurwinkels, maar ook diverse supermarkten hebben het in het assortiment.
Kokosmeel is ook veel goedkoper dan amandelmeel en dat is natuurlijk ook een leuke bijkomstigheid.

Voor dit bananen brood hoef je echt geen keuken prins of prinses te zijn want met slechts een paar ingrediënten maak je het en na 3 kwartier heb jij het perfecte hardlopers broodje.

Ingrediënten;
-3 bananen 
-6 eieren
-50 gram kokosmeel 
-2 eetlepels gemalen vanille 
-2 eetlepels kokosrasp

Verwarm de oven voor op 170 graden en bekleed een cakeblik met bakpapier. Dit voorkomt dat het blijft vastplakken. Prak 3 bananen mooi glad in een kom en doe de rest van de ingrediënten erdoor. Giet dit mengsel in het cakeblik en zet dit in de oven voor 45 a 50 minuten.

Eet smakelijk!

De beste looptips en inspirerende artikelen elke vrijdag in je mailbox?

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en mis niets!

Meer uit Voeding